Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Suzhou Top Packing Material Co., LTD

Im Online Czat teraz

Suzhou Top Packing Material Co., LTD

1 2
Suzhou Top Packing Material Co., LTD Suzhou Top Packing Material Co., LTD
brama firmy

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Oceania
Ilość pracowników : 200~300
Coroczne wyprzedaże : 3000000-5000000
Rok założenia : 2008
pc Export : 80% - 90%

Suzhou Top Packing Material Co., Ltd. jest przedsiębiorstwem specjalizującym się w badaniach i rozwoju, produkcji, sprzedaży i eksporcie materiałów opakowaniowych.Ponieważ jesteśmy zlokalizowani w dzielnicy Wuzhong w Suzhou, rozwiniętym gospodarczo mieście w delcie rzeki Jangcy w Chinach, w pobliżu międzynarodowej metropolii Szanghaj, mamy duże zalety w zakresie położenia geograficznego i transportu.

 

Naszymi głównymi produktami są antystatyczne torby ochronne, torby bąbelkowe z papieru kraftowego, torby bąbelkowe z folii aluminiowej, nadmuchiwane materiały opakowaniowe i worki ekspresowe PE, które charakteryzują się trwałością, atrakcyjnym wyglądem, przyjaznością dla środowiska, amortyzacją i amortyzacją itp. produkty są szeroko stosowane w przemyśle elektronicznym, chemicznym, spożywczym, odzieżowym, opakowaniowym, handlu elektronicznym, logistyce i innych branżach oraz są eksportowane do Wielkiej Brytanii, USA, Australii, RPA, Unii Europejskiej i innych krajów.

 

Posiadamy naukowe metody zarządzania, nowoczesny sprzęt produkcyjny, profesjonalny zespół posiadający technologię i umiejętności oraz przemyślane i wysokiej jakości usługi.Kładąc nacisk na zasadę „zrównoważonego rozwoju zorientowanego na ludzi”, jesteśmy zobowiązani do dostarczania klientom pierwszorzędnych, wydajnych, innowacyjnych i zrównoważonych rozwiązań.Serdecznie zapraszamy do kontaktu i współpracy.

Szczegóły kontaktu
Suzhou Top Packing Material Co., LTD

Osoba kontaktowa: Ms. fonna

Tel: 86-13812665993

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)